İnternet

WhatSapp Yeni Özelliklerle Gündeme Geldi! Whatsapp Kullanıcıya Bekleyen Yeni Güncellemeler Neler!

WhatsApp, hizmetine yeni özellikler eklemek için sürekli bir şekilde perde arkasında çalışmakta. Şirket bu sıralar birbirinden farklı güncellemeler getirdi. Şimdi "son görülme" durumunuzu belirli kişilerden gizleme seçeneğine sahip.

Özellik bu noktada birkaç aydır aktif olarak geliştirilmekte ve şimdi nihayet beta programı içi yayında.Özellik yakında betayı kullanmakta olan herkese ve sonunda herkesin kullanmış olduğu WhatsApp sürümüne ulaşacak, fakat burada bir uyarı var, “yakında”, “birkaç ay içinde” anlamına gelebilmekte. WhatsApp`ın geçmişteki bazı yeni özelliklerini yeniden değerlendirecek olursak, şirket platformuna yenilikler eklemek konusunda kesinlik ile en önlerde yer almakta orası kesin.

Yeni Özellikler!

Yeni özellik hakkında konuşacak olursak, WhatsApp kullanmakta olan kişiler “son görülme” durumlarını herkes, kişileri, belirli kişilerin kara listesi dışında kişileri ve hiç kimse tarafından görüntülenecek şekilde ayarlayabilecek. Diğer bir seçenek zaten vardı, yeni olan “Şunun dışında kişilerim…” seçeneği.

Son Görülme!

Bunu seçmiş olduğunuzda, “son görülme” erişimini kimin için devre dışı bırakacağınızı seçebileceksiniz. WhatsApp`da her zaman olmuş olduğu gibi, birisi için “son görülme” özelliğini devre dışı bırakırsanız, onun “son görülme” sini de göremezsiniz. Bu durum da kullanıcıya daha fazla gizlilik ve güvenlik alanı sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu