Ekonomi

Türkiye’deki En Güvenilir Kripto Para Borsaları Hangileri?

Dünya genelinde yaygınlaşmaya başlayan Kripto Paralar ve bu paraların döndüğü online işlem uygulamalarından hangisi daha güvenilir? İşte tüm detaylar ve bilgiler.

Özellikle 2020 yılının sonu ve 2021 yılının şubat ayında kendilerini daha çok öne çıkaran kripto paralar oldukça popüler olmaya başladı. Eğer kripto para işine girme fikri aklınızda varsa her türlü bilgiyi edindikten sonra kullanmaya başlamanızda fayda var. Çünkü direkt olarak işlemlere ve yatırım yapmaya başlarsanız bir noktada durup ne yaptığınızı bilemiyor olabilirsiniz. Peki ülkemizde yer alan en güvenilir kripto para borsası hangisi? Nereden Yatırım Yapmalıyım? İşte gerekli bilgiler ve cevaplar.

2020 – 2021 senelerinde kriptop para piyasası oldukça popüler oldu. Yalnızca kendi ülkemizde değil bütün dünya genelinde ve girişimcilerin yatırım yaptığı bir yer haline geldi. Televizyonda bile kendine yer edinen bu piyasada özellikle Bitcoin söz sahibidir. En yüksek fiyata sahip olan Bitcoin olsa da sadece piyasada Bitcoin yoktur. Ondan ziyade toplamda 5 binden fazla kripto para olduğu bilinmektedir. İlgi alanınız oldukça hepsini yavaş yavaş benimsiyorsunuz ve yatırım yapmaya başlıyorsunuz.

En güvenilir kripto para borsası olarak size önerebileceğimiz birkaç site bulunmaktadır. Bunlar Türkiye üzerinde garanti verebilen ve oldukça fazla kullanıcısı bulunan sitelerdir. BTC Türk, BTC Turk Pro, Binance ve Paribu isimli siteler sürekli ve aktif bir biçimde hizmet veriyorlar. Kullanıcıların yaptıkları yorumlara bakıldığında Paribu ve BTC Türk üzerinden sürekli şikayetçi oldukları gözükmekte. Diğer bilgilere bakıldığında ise Binance’ın rakiplerine göre biraz daha üstün olduğu ve en çok kullanıldığı gözükmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu