Gündem

Şüpheli Şahsa Pijama Dağıtma Cezası!

Hemşirelik yapan Neşe Aygün, 2018 senesinde ismi ve kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından darp edilerek tehdide maruz kalınca dava açtı. Davası olumlu sonuçlanan Hemşirenin karşı tarafa verdiği örnek olacak bir davranış sergiledi. Haber hakkında tüm detaylar.

Çorum’da olan Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Hemşirelik yapan Neşe Aygün, 2018 senesinde ismi ve kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından darp edilerek tehdide maruz kalınca Çorum Cumhuriyet Başsavcılığına bilinmeyen kişi ile alakalı bir suç duyurusunda bulundu. Neşe Aygün isimli hemşire bulunduğu suç duyurusunda Tehdit, darp ve hakarete uğradığını belirterek soruşturulma başlatılmasını Mahkemeden istedi. Konuyla ilgili savcı ve avukatlar dosyayı uzlaştırma bürosuna gönderdikten sonra karşı taraf ve Hemşire Neşe Aygün karşı karşıya geldi. Yapılan açıklamalar sonucunda şüpheli şahıs karşı tarafa yaptıklarını kabul edince Neşe Aygün, Hastanede kalan hastalara 200 pijama dağıtması karşılığında kendisini affedeceğini açıkladı. Şüpheli ve suçlu şahıs bu teklifi kabul etmesiyle beraber taraflar uzlaştı.

Belirli bir süre içerisinde pijamaları dağıtıldı. Neşe Aygün gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘’Hastanemizde kalan ve kalacak olan hastalarımıza destek olmak istedim. Bu yüzden karşı taraftan böyle bir talepte bulundum ve kendileri kabul etti’’ şeklinde sözlerini dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu