Gündem

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Belli Oldu! Kadroda Kimler Yer Alacak?

Son zamanlarda yayınladıkları fragmanlar ve kesitler ile izleyiciyi merak içerisinde bırakan Masumiyet dizisinin kadrosu kesinleşti. Peki kadroda kimler var? Başroller Kim? Haberle ilgili tüm detaylar!

Son zamanlarda yayınladıkları fragmanlar ve kesitler ile izleyiciyi merak içerisinde bırakan Masumiyet dizisinin kadrosu kesinleşti. Dizide ki ünlü isimler Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi tiyatro ve sanat adına kendisini duyurmuş insanlar yer alıyor. Konusu ise kızının şiddete maruz kalmasıyla normal bir annenin hayatının bir anda değişmesi konu ediniyor. Yayınlanmaya yeni başlayan Masumiyet dizisinin oyuncuları kimler? Ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Diziyle alakalı tüm detaylar ve bilgiler.

Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir?

Masumiyet dizisinde, iki çocuk annesi olan Bahar’ın hayatı, kızının yanlış bir kişiye âşık olmasıyla tamamen değişir. Henüz 19 yaşında olan kızı Ela aklını başından alan adam için kendisini değiştirmeye başlar. Ters olan durum ise Bahar’ın kızı Ela’nın ilk aşkı olması ve annesinden ayrı olan babasının başka birisiyle evlenmek üzere olduğu kadının 40 yaşlarındaki patronu ve eşi çıkar. Bu durumu öğrenen Bahar her türlü işlere girerek kızını kurtarmaya çalışır. Bahar ve çocuklarının hayatı bir anda doğum günü partisinde değişecektir ama bundan kendilerinin bile haberi yoktur.

Masumiyet Dizisinde Hangi Oyuncular Var?

Dizide yer alacak olan başroller Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ’dur. Geride kalan yan roller ise şöyle sıralanmaktadır: İlayda Alişan, Selen Uçer, Neslihan Arslan, Ertuğrul Postoğlu, Alaçya Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Asena Keskinci, Rüçhan Çalışkur, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Tolga Güleç, Asena Tuğal, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün ve Ozan Kaya Oktu oyuncuları yer alacaktır. Dizideki karakterleri belirli olan oyuncular ve dizi içerisinde ki isimler şöyle sıralanmaktadır; Hülya Avşar  Hale Ilgaz adındaki karakteri, Serkay Tütüncü İlker Ilgaz karakterini, Mehmet Aslantuğ Harun Orhun karakterini, Deniz Çakır  Bahar Yüksel ve İlayda Alişan Ela Yüksel rolünde oyunculuklarını sergileyeceklerdir.

Masumiyet Hangi Kanalda, Saat Kaçta Yayınlanacaktır?

Masumiyet dizisi her çarşamba akşamı FOX TV’de saat 20:00’da izleyicileri karşısında özet ve yeni bölümleriyle yayınlanacaktır. Türk dizi kategorilerine konusu ve oyuncularıyla yenilik getiren dizi, hayranları tarafından şimdiden merak konusu olmuş durumdadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu