Gündem

Masumiyet Dizisi İlayda Alişan Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Yeni Masumiyet dizisiyle ön plana çıkan İlayda Alişan izleyicilerin sevgisini toplamayı başardı. Peki İlayda Alişan Kimdir? Hangi Dizi ve Filmlerde Oynamıştır?

24.02.2021 tarihinde yayınlanan Masumiyet dizisi bir anda parladı. Kullanıcıların dikkatini ve sevgisini toplayan ve dizide rol alan İlayda Alişan seyirciler tarafından oldukça beğenildi. İşte İlayda Alişan hakkında tüm bilgiler.

Dizide yer aldığı karakterin ismi Ela Yüksel’dir. Bahar’ın 19 yaşına yeni ayak basmış kızı olan Ela isimli karakteri İlayda Alişan canlandırmaktadır. Üniversiteye yeni geçen karakterimiz ilk defa âşık olarak annesini tedirgin bir hal aldırmıştır. Üstelik âşık olduğu adamda ailesinin tanıdık birisidir.

İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 1995 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini de burada tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde okumaya hala devam etmektedir. Oyunculuk kariyerinin ilk başında reklam kliplerinde oynayarak seyircinin gözünde sevimli bir hal almıştır. 2011 Senesinde ‘’Bir Çocuk Sevdim’’ dizisinde yer aldığı rol ile hızla yükselmeye başlayan oyuncu Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır. Sadece bu dizilerle kalmayıp Online platformlarda rol aldı. Hakan: Muhafız, Şampiyon ve Terapist isimli dizilerde de oynayarak başarı merdivenlerini son sürat çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu