Teknoloji

İphone 14 Pro Max Şaşırtıcı Özellikler Ve Tasarımla Geliyor! İphone 14 Pro Max Bekleyenlere Duyurulur!

İphone 13 serisinin tanıtılmasının sonucunda henüz bir süre geçmemesine rağmen Apple analisti Ming-Chi Kuo en son araştırma notunda yeni İphone`lara bir bakış sunmakta.

Kao`nun raporuna bakılırsa İphone 14 Pro ve Pro Max modellerinde, bir çok kişinin hoşnut olmamış olduğu, ön makera ve de Face ID sensörleri için ayrılmış olan çentik bölümü kalkacak! Apple bunun yerine, bir çok akıllı telefonda görülmekte olan küçüksel dairesel delikli ekran tasarımlarını kullanacak.

Ek olarak, Ming-Chi Kuo’ya göre her iki Pro modeli de geliştirilmiş bir 48MP geniş açılı kamera alacak. Karşılaştırma için, yakın zamanda tanıtılan iPhone 13 serisinde 12MP sensörler bulunduğunu belirtelim.

Ming-Chi Kuo`ya göre her iki Pro modeli geliştirilmiş 48MP geniş açılı bir kamera alacak. Karşılaştırma için, yakın zaman diliminde tanıtılmış olan İphone 13 serisinde 12MP sensörler bulunmuş olduğunu da belirtelim.

2022 senesinde İphone serisi, standart İphone 14`e ek olmak üzere yeni bir 6.7 inç İphone 14 Max`i de içerecek. İphone 14 mini`den bahsedilmemekte. Bu da Apple`in küçük form faktörünü ortadan kaldıracak olmasına dair önceki iddiaları doğrulamakta. Şirketin ayrıca 2022`nin ilk yarısında yeni bir 5G İphone SE piyasaya sürmeye planlamış olduğunu belirtti.

Ming-Chi Kuo ayrıca Apple`in ekran altı Touch ID parmak izi tarayıcıya sahip olmuş bir İphone`u 2023`ün ikinci yarısına ertelemiş olduğunu da ifade etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu