Teknoloji

Instagram`ın Türkiye`de Abonelik Fiyatları Açıklandı!

Facebook`un tepe şirketi olan Meta`ya ait sosyal medya uygulaması Instagram, içerik üreticilerinin platform üzerinden para kazanmasına yönelikten uzun süredir beklenmekte olan abonelik özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanmakta.

Android ve Ios işletim sistemlerinin uygulama mağazalarında yapmış olduğu güncellemeyle birlikte kullanıcılarına Uygulama içi satın alımlar bölümünden Instagram Subscriptions bölümünü ekleyen Instagram`ın yeni özelliğinin ücretleri de belirlendi ve açıklandı.

İlk başta sınırlı sayıda kullanıcıyla denemeleri gerçekleştirecek olan abonelik özelliğinin fiyatı 10.99 TL ile 54.99 TL aralığında değişmektedir, uygulamanın yurtdışı bedeli ise 0.99 dolar olacak.

Fiyat aralığı baz alınarak, en düşük ücretle en yüksek ücret arasındaki abonelik farkıyla ilgili detay açıklanmazken, testlerin başarılı geçmesi durumunda özellik bütün kullanıcılara açılacak.

Instagram, yaz aylarında abonelik sistemi ile ilgili denemeler gerçekleştirmiş, Özel Hikayeler ile içerik üreticilerin hikayelerini yalnızca abone olan kişilerin görmesi özelliğini test etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu