Donanım

HyperX Cloud Alpha Black Edition HP Tarafından Duyuruldu!

Uzun seneler Kingston bünyesinde kaldıktan sonra kısa bir süre önce HP çatısı altına girmiş olan HyperX oyuncu markası tanıtımlarına devam etmekte. Bu hafta içerisinde HyperX Cloud Alpha Blackout Edition oyuncu kulaklığı gözler önüne sürüldü.

HyperX Cloud Alpha Blackout Edition versiyonu, HyperX çift odacık teknolojisi barındırmakta. 50mm neodim sürücülü, HyperX çift odacık teknolojisi, basların orta ve yüksek tonlardan ayırmasına olanak tanıyarak müzik, film ve oyun daha sürükleyici hale getirmiş dinamik bir ses oluşturmakta.

Kulaklık birinci sınıf HyperX imzalı hafızalı köpük, daha esnek suni deri, daha yumuşak ve genişletilmiş kafa bandı ile dayanıklı, hafif bir alüminyum çerçeve tasarımı barındırmakta. Kulaklıklı mikrofon seti, konsol oyuncularının da doğrudan kablo üzerinden ses seviyesini ayarlamasına ve de mikrofonu sessize almasına olanak tanımakta. Kablo üzeri ses kontrolcüsüne ve çıkarılabilir kabloya sahip.

Cloud Alpha Blackout versiyonu, PC, PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One S, Xbox One, Nintendo Switch ve 3.5mm bağlantı noktasıyla diğer sanal gerçeklik sistemleri ile çoklu platform uyumluluğuna sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu