Teknoloji

HTC Desire 21 Pro 5G Teknik Sorunlar Ve Teknik Özellikler Derlemesi!

HTC`nin yeni akıllı telefon çıkarmaya hazırlanmış olduğu zaten önceden duyurulmuştu. Şirket bugün Desire 21 Pro 5G isimli telefon modelini sessiz sedasız tanıtımda bulundu. Ne yazık ki cihaz henüz sunmuş olduğu özelliklere göre oldukça yüksek fiyat etiketi taşımakta.

HTC Desire 21 Pro 5G`nin kalbinde Snapdragon 690 işlemcisi var. Telefon 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile gelmekte. Ayrıca FullHD+ çözürlük (1080 x 2400 piksel) ve de 90Hz tazeleme oranı snumuş 6.7 inç IPS ekrana sahip olmuş olduğu belirtilmekte.

Cihazın ihtiyaç duymuş olduğu enerjiyi 18 watt hızlı şarj destekli ve 5.000 mAh pilinden almakta. Şirket yeni telefonunun ön tarafında bulunan 16 megapiksel selfie kamerasına yer vermekte. HTC Desire 21 Pro 5G, kutudan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak.

Telefonun arka panelinde dörtlü kamera sistemi bulunmakta. Modül 48 megapiksel ana sensor , 8 megapiksel ultra geniş açılı lens, 2 megapiksel makro kamera ve de 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşmakta.

HTC Desire 21 Pro 5G`nin fiyatı 430 dolar. Şirket akıllı telefonun uluslar arası pazarlarda piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Cihaz şu anda sadece Tayvan`da satın alınabilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu