Donanım

Çin Devi Xiaomi Yeni Modelle Birlikte Diğer Telefonları Alt Etmeye Geliyor! İşte Xiaomi Yeni Amiral Gemisi…

Xiaomi denildiği zaman  akıllara ilk olarak performansı ve fiyatı geliyor. Xiaomi ait  olan ürünlerde genelde fiyat iyi performansı yüksek oluyor. Xiaomi tercih edenler daha uygun bir alt segment  cihazlara  yönelmekte. Xiaomi amiral gemisi adından bir hayli söz ettirdi. Çin teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi, Xiaomi12 ile 12 Pro modelleri ile adından bir hayli söz ettirdi.

Çin devi Xiaomi yeni modellerinden birini halka arz etti. Tasarım ait görselller sosyal medya üzerinde hızlıca yayıldı. Görsellere bakıldığında  ekranın alt  kısmında bir kamera mevcut ve yan taraflar kavisli bir şekilde dizayn edilmiş. Eski modellere göre  yeni model özenle dizayn edilmiş.

Yapılan araştırmalar ve bilgiler neticesinde Xiaomi 12’nin Qualcomm Snapdragın 898 işlemcisi olduğu ve  her biri 50MP’den oluşmaktadır. Ayrıca 3 sensörlü kameradan oluşuyor. Bataryasında  ise  5.000mAh pilin olacağı söylentiler arasında.

Anlaşılan Çin devi Xiaomi liderliğe oturmak istiyor. Rakipleri bakalım bu hakkında ne düşünüyor ve sizlerde düşüncelerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu