Teknoloji

2021 Yılında Çıkması Beklenen 5 Oyun

2020 yılında oyuncular bir çok oyuna kavuştu ancak oyunculara yetmediği gözüküyor. Tüm dünyada gözüken koronavirüs yüzünden bir çok yapım erteleme kararı aldı. Oyuncularda pek de oyunlardan mutlu olmuyor. Sizler için 2021 yılında çıkacak oyunları listeledik.

God Of War Ragnarok

Çıkacak Platform: Playstation 5

Playstation 4 için özel çıkan God Of War yeni oynanış mekanikleriyle, hikayesiyle rekor kırmıştı. Playstation 5 çıkmasıyla birlikte 2021 yılında çıkması beklenen oyunun oyuncular tarafından bir hayli bekleniyor.

Farcry 6

Çıkacak Platform: PC, Playstation 4, Xbox Series X-S, Xbox One

Farcry kendisini tekrarlaması sebebiyle birçok oyuncu tarafından eleştirilmişti. Ubisoft bu konuya el atarak yeni oyunu bir hayli bekleniyor. Assassins Creed Valhalla oyunu sonrası beklentileri bir hayli yükselten firma merakla beklenen oyun oldu.

Gotham Knights

Çıkacak Platform: Playstation 4, PC, XBOX Series X-S, Xbox One

DC evreni Batman oyunlarının mekaniği oyuncular tarafından en sevilen sistem oldu. Bu sistem sayesinde oyunlara yön veren bir örnek olmuştu. Gotham Knights ise Gotham farklı bölgelerini içererek Batman’in ölümünden sonraki durumu anlatacak. Yeni karakter olarak da Nightwing, Batgirl ve Robin karakterleri yönetebileceğimiz oyun yeni özellikler sunacak.

Halo Infinite

Çıkacak Platform: PC, Xbox One, Xbox Series X-S

Halo serisinin oyuncu kitlesi oldukça büyük. Yeni yapımla ile heyecanla yeni oyunun beklemekte. Aynı ivmeyi yeni oyunla yakalayacak mı göreceğiz.

Hogwarts Legacy

Çıkacak Platform : PC , Playstation 4, Playstation 5 , Xbox One, Xbox Series X-S

Harry Potter hayranları için özel oyun olacak için merakla bekleniyor. Rol yapma oyunu olarak çıkacak oyun çeşitli mekaniklerde barındıracak. 2021 yılında çıkacak oyunlar konuşulacak gibi duruyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu